Gadu gadu
kąpiński komunikator internetowy
W 4 kolejce WLPN I Sportbazar - wiosna 2017 rozegrany został mecz, który być może zadecyduje o mistrzostwie wiosennej edycji naszej ligi. Mistrzowie WLPN - Kąpino podejmowali Chopina Wejherowo, drużynę która zawsze stawia sobie przed sobą najwyższe cele. Mecz dostarczył spodziewanych emocji. W pierwszej połowie grający bardzo konsekwentnie gracze Chopina prowadzili już 3-0 i wydawało się, że są na najlepszej drodze do wygranej. W drugiej połowie jednak gracze Kąpina prowadzeni przez Patryka Kotłowskiego bezlitośnie wykorzystali niemal wszystkie błędy popełniane przez Chopina Wejherowo i w bardzo krótkim czasie całkowicie odmienili losy spotkania. Wyczyn Patryka Kotłowskiego, który w ciągu 6 minut strzelił 4 gole z pewnością zapisze się na kartach historii WLPN. Dla Kąpina był to 15 mecz z rzędu bez porażki w WLPN I - wygląda na to, że rekordowe osiągnięcie drużyny Stare Szopena (17 meczów bez porażki - jesień 2012, wiosna 2013) jest poważnie zagrożone.